EKO ЗАНИМАЊА 2013/2014.

Tоком школске 2013/2014 године Тим за професионалну оријентацију Бачке Паланке 4.4.2014. реализовао је заједничку ПО акција „Еко занимања“.

Домаћин манифестације је била наша школа, а поред ученика наше школе у манифестацији су учествовали и ученици ОШ „Бранко Ћопић“ из Младенова и ОШ „Здравко Челар“ из Челарева. Ученици су путем презентација, плаката и кратких предавања представљали различита занимања из области екологије и производње природних производа.

Тако су ученици имали прилике да се упознају са карактеристикама следећих занимања: инжињер шумарства, еколог-архитекта, инжињер заштите животне средине, инжињер енегетике, техничар хортикултуре, технолог рециклаже, шумарски техничар, вртлар, ветеринар и пчелар. Чули су која знања, вештине и способности треба да поседују представници тих занимања, као и које школе могу да упишу уколико желе да се баве неким од њих.

Moja skola