Смотре дечијег драмског стваралаштва 2012/2013.

На Општинској смотри дечијег драмског стваралаштва ''Мајски сусрети 2013'' учествовале су  две представе из наше школе.

Прва представа је '' Потрага за бисером'' коју су извели ученици V/5 одељења заједно са својом учитељицом Биљаном Шијаков. Ова представа је иначе била њихова завршна представа претходне школске године.

Друга представа је ''Е(в)ро с онога свијета'' и њу су извели ученици Марко Летић, Благоје Огњановић, Марија Сарач, Михајло Бељански, Алекса Коњевић, Милан Милошев, Милан Живић, Марина Томичић, Наташа Чулић, Николина Новаков и Милена Ђаковић заједно са наставницом српског језика Николином Ерцег. Текст је написао Златко Грушановић, а сцену је урадио наставник ликовне културе Златко Тешан.

Обе представе су изведене у холу школе у четвртак 28. марта.

Представе je заједно са ученицима и наставницима школе гледаo и процениo селектор Општинске смотре Милан Бурсаћ.

Одлуком селектора наша представа ''Е(в)ро с оног свијета'' прошла је на даље такмичење.