Најлепши периоди у раду сваке школе су почетак школске године, када с радошћу дочекујемо наше ученике, али и крај школске године, када сабирамо успехе и поносимо се знањем које су усвојили од својих учитеља и наставника.
И ове године смо имали ученике који су се такмичили појединачно из разних предмета или као екипе у разним спортским дисциплинама. Успеси су се низали на свим нивоима такмичења: од општинског, преко окружног, па до Републичког такмичења. Посебно бисмо похвалили труд и рад ученика који су доспели до највишег нивоа такмичења, као и њихове менторе који су марљиво са њима радили.
Joomla Plugins












































































