РАЗРЕДНА НАСТАВА

1.Гордана Басарић

2. Драгана Милановић

3. Милица Петрић

4. Радмила Јашић

5. Горана Радојевић

6. Драгана Ђурица

7. Драгана Карановић

8. Дара Дракулић

9. Биљана Шијаков

10.Татјана Панић

11. Биљана Бороцки

12. Рада Кнежевић

13. Марјана Глувић

14. Мирјана Алиђукић

15. Светлана Лачански

16. Оливера Малетин

17. Стојанка Баљ

18. Душица Ћопић

 

ПРОДУЖЕНИ БОРАВАК

1. Светлана Стојић

2. Душанка Каран

 

ИЗДВОЈЕНА ОДЕЉЕЊА

НЕШТИН

1. Тања Маринковић

2. Снежана Војводић

ВИЗИЋ

1. Љиљана Миклушев

 

ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ СРПСКОГ ЈЕЗИКА

1. Љиљана Милошев

2. Слободанка Јовичић

3. Николина Ерцег

4. Тања Дробац

5. Мариола Давидовић

6. Станислава Чивчић

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

1. Дубравка Ковачевић, наставница енглеског језика

2. Слађана Мандић, наставница енглеског језика

3. Јасна Капелан, наставница енглеског језика

4. Слађана Баћина, наставница енглеског језика

5. Биљана Златар, наставница енглеског језика

6. Душка Којић, наставница немачког језика

7. Дуња Немет Лазић, наставница немачког језика

8. Мања Вуков, наставница немачког језика

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ МУЗИЧКЕ КУЛТУРЕ

1. Горјана Стојић

2. Ђурђина Ристић

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ЛИКОВНЕ КУЛТУРЕ

1. Златко Тешан

2. Сања Велимир

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ  ИСТОРИЈЕ 

1. Предраг Вајагић

2. Кајка Павловић

3. Душан Адамов

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ГЕОГРАФИЈЕ

1. Светлана Векић

2. Душанка Пријић Солар

3. Павле Блатњицки

4. Јована Марјанац

5. Маријана Јандрић

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ МАТЕМАТИКЕ

1. Владан Којић

2. Радмила Краљ

3. Сека Вујасиновић

4. Сава Шијаков

5. Снежана Рамић

6. Јована Милићевић

7. Јелена Ристић

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ  БИOЛОГИЈЕ

1. Јована Крстин

2. Јована Рађеновић

3. Марија Медаревић

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ФИЗИКЕ И ХЕМИЈЕ 

1. Боја Кнежевић, наставница физике

2. Злата Ћулибрк, наставница хемије

3. Радмила Карановић, наставница хемије

4. Тања Бубања, наставница хемије

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ТЕХНИЧКОГ И ИНФОРМАТИЧКОГ ОБРАЗОВАЊА

1. Мирјана Којић

2. Верица Петровић

3. Зоран Шиник

 

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ФИЗИЧКОГ ВАСПИТАЊА

1. Аранђел Новаковић

2. Александар Пушкар

3. Здравко Шкаво

4. Милан Бељански

 

СТРУЧНО ВЕЋЕ ИНФОРМАТИКЕ И РАЧУНАРСТВА

1. Тијана Аугустинов

2. Снежана Поповић

3. Наталија Прерадов

 

 ИЗБОРНИ ПРЕДМЕТИ

1. Слађана Абаџић, наставница верске наставе

2. Марија Лаћарак Мучибабић, наставница верске наставе

3. Аница Петровић, наставница католичке вјеронауке

4. Лидиа Чиеф, наставница евангелистичко- лутеранског вјеронаука словачке евангелистичке цркве

5. Марија Шулц, наставница словачког језика

6. Марта Карчу Копривица, наставница мађарског језика

 

 

 PPS3

Po

Sl

Plakat2

Учимо заједно

Ucimozajedno
Овде можете преузети задатке за вежбање из математике, хемије и других предмета
Moja skola
eucenjem

Sajtn

 bezbednost

danpodan

 

Овде можете погледати распоред звоњења.