У понедељак, 27.априла, посетила нас је предшколска група "Пчелице". Ученици 4-4 су их веома лепо дочекали и урадили са њима неколико активности везаних за садржаје који су познати деци. Деца су имала прилику да упознају школски простор у коме ће боравити поласком у нашу школу. Васпитачица Јелена Мишков је са децом направила диван плакат који нам је поклонила приликом посете.
Joomla Plugins






















































