ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ УЧЕНИКА ОД I – IV РАЗРЕДА

За ученике првог циклуса (од I до IV разреда) настава ће се организовати према основном моделу образовно-васпитног рада који подразумева наставу која се организује свакодневно у школи кроз непосредан образовно-васпитни рад.

– Сви ученици првог циклуса наставу имају само пре подне

-Одељења ће бити подељена у две гупе I и II група - од по највише 15 ученика, и захваљујући максималној искоришћености просторних капацитета свакој групи ће бити одређена учионица у којој се остварују часови наставе.

– I и II група долазе на наставу у два различита термина. Наредне седмице групе се ротирају. I и II група истог одељења користи једну учионицу.

– У паузи између I и II групе предвиђена је редовна дезинфекција и проветравање учионица.

I група

1. час

800-830

2. час

835-905

велики одмор 905-920

3. час

920-950

4. час

955-1025

II група

1. час

1045-1115

2. час

1120-1150

велики одмор 1150-1205

3. час

1205-1235

- Ученици који су се определили да прате наставу од куће, прате наставу путем ТВ часова и Јавног медијског сервиса РТС-а који се емитују на платформи РТС Планета

Провере знања и оцењивање врши се искључиво у школи, за време непосредног образовно-васпитног рада.

- Ученици и запослени су дужни да се придржавају свих здравствених мера што укључује и обавезно ношење маски у току боравка у школи.

Школа континуирано прати епидемиолошку ситуацију, и у зависности од тренутне епидемиолошке ситуације задржава право на промене у свом раду и организацији, а све у циљу најбоље заштите здравља ученика и запослених.

Управа школе