6.10.2014. – 12.10.2014.

"СВАКО ДЕТЕ СРЕЋНОГ ЛИЦА ЧУВА ЈЕДНА ПОРОДИЦА"

6.10.2014. ЛИКОВНА РАДИОНИЦА

- тема је била мото Дечје недеље; приказ најуспешнијих радова на покретном паноу у холу школе

7.10.2014. ДАН ФРИЗУРА

-свака ОЗ је имала своју екипу фризера која је правила одабраној ученици фризуру, а жири је одабрао наујспешније

8.10.2014. СПОРТСКИ ДАН

-трчање у џаковима

-ношење трећег у паровима

-ношење лоптица на папирном тањирићу

Координатори су били чланови комисије за одабир активности и наставници физичког васпитања.

9.10.2014. ДАН ЛЕТЕЋИХ ПОРУКА

-свака ОЗ је правила авионе од папира на којима су биле написане поруке и пуштали их једни другима

10.10.2014. ДЕЧЈА ПИЈАЦА

-у малом дворишту је одржана дечија пијаца, на којој су ученици продавали и куповали играчке, књиге, стрипове и др.

*На дечјој пијаца је наставница изборног предмета-домаћинство, Марија Медаревић са својим ученицима, поводом Дана даривања јабука, делила јабуке и беџеве с порука о здравој исхрани.

Истурена одељења у Нештину и Визићу су такође обележила ову недељу разним активностима (посете старих занатских радионица, учење мешења киселог теста, осликавање школског дворишта, спортским такмичењима и др.).

Нештин

Визић