Ове године је завршна приредба изведена 14.6.2013. године у сали биоскопа. Директор школе Милена Јовановић и помоћник директора Милан Бељански уручили су награде најуспешнијим такмичарима у школској 2012/2013. години.

Након честитки и свечане доделе награда Предшколска установа ''Различак'' извела је музичко-сценски комад ''Растао сам поред Дунава'', као поклон нашој школи за завршетак школске године. Комад су осмислиле васпитачице ове установе предвођене Надом Маринковић.

Представу су извела деца од 3 до 7 година, без иједне речи, само пратећи одличан избор музике. Својим покретом и глумом дочарали су детињство поред Дунава, младалачке дане и заљубљивање, свадбу и почетак заједничког живота.

DualnoUpis

Baner4